Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně

Relaxační rituály v Lesních Lázních

 

Relaxační rituály s luxusní Babor a Manufaktura Spa bylinnou kosmetikou

Rituály je možné využít při Vašich pobytech nebo  je můžete objednat i pokud nejste v resortu ubytováni.
Rezervace: 606 888 616

 

Rituál dokonalé relaxace  -  SCEN TAO

Tento rituál dokonale harmonizuje duši, tělo a mysl, přináší hluboké uvolnění. Zahrnuje harmonizující koupel Scen Tao a kombinaci masáže teplými lávovými kameny a tradičními masážními technikami používanými na Dálném východě. Program harmonizuje vnitřní svět a má antidepresivní účinky.
 
Scen Tao bez ošetření obličeje ( 90 min. ) 1.490,- Kč
Scen Tao s ošetřením obličeje ( 120 min . ) 2.190,- Kč

 

 

Rituál dokonalé krásy – SVĚT MOŘE

Tento rituál je určen pro krásu těla. Rituál zahrnuje solný peeling, koupel s mořskou řasou, A.C.E. luxusní zábal plný vitamínů pro Vaši pleť, který umožní pokožce znovu získat vitalitu a krásu. Uvolňující domasírování krému do celého těla uvolní každé napětí.
 
Svět Moře bez ošetření obličeje ( 90 min. ) 1.990,- Kč
Svět Moře s ošetřením obličeje ( 120 min. ) 1.690,- Kč

 

 
 

Rituál SHADIVA of India (120min.)                                                                                    

Ayurvédský rituál absolutní relaxace a uvolnění, který je prováděn luxusním spa olejem. Rituál zahrnuje uvítací masáž a peeling chodidel a nohou, aktivaci marma bodů, peeling a masáž celého těla ABYHANGA vonným olejem a ayurvédskou masáž obličeje a hlavy, která přináší úlevu a otevírá nové světy…
2.190,- Kč
   

Levandulový rituál

pro harmonii vnitřní energie a dokonalý odpočinek s reflexní masáží nohou… (90 min.)

Rituál začíná uvolňující  koupelí s vřídelní solí a levandulí. Následuje masáž nohou teplým levandulovým olejem. Tato speciální terapie přináší odpočinek, odplavuje únavu a harmonizuje celé tělo… Rituál je zakončen masáží šíje pro dokonalý prožitek. Celou terapii provází vůně levandule a atmosféra klidu…
1.390,- Kč
   
 

Rituál růží,

který Vás očistí, hluboce uvolní a probudí ve Vás krásu a přitažlivost… (60 min.)

Rituál snoubící vůně a luxusní ingredience začíná zklidňující růžovou koupelí, pokračuje příjemným jemným růžovým peelingem
1.190,- Kč
   

Rituál vinné révy

Při této příjemné a účinné kúře je využívána kosmetika s vinnou révou obohacená o unikátní komplex z myrtové pryskyřice a mátového kořene. Rituál zahrnuje peeling těla, který pokožku prokrví a očistí. Po krátkém osprchování následuje příjemná a uvolňující masáž vinným olejem po které se budete cítit jako znovuzrození!  Do problematických partií je vmasírován gel s výtažky z vinné révy proti celulitidě.(60 min.) 
1.390,- Kč
   

Regenerační a uvolňující rituál se solí z Mrtvého moře

kúra zahrnuje koupel s solí z Mrtvého moře a s mandlovým olejem.  Následuje masáž horkými lávovými kameny, jejichž příjemné doteky harmonizují tělo i duši a odplavují únavu. (60 min.)
990,- Kč
   

Meduňkový rituál – rituál klidu a vůně 

Meduňka je jednou z nejvíce uvolňujících a zklidňujících bylin. Už její jemná vůně přináší mimořádný odpočinek. Rituál začíná peelingem meduňkovou solí, která prozáří pleť a odplaví nejen napětí těla, ale i duše. Meduňková koupel prohřeje a uvolní každý sval. Následuje dlouhá masáž celého těla vonným olejem. ( 90 min.)
1.590,- Kč 
   


Luxusní rituál s vonnými bylinnými měšci

Vůně uklidňující levandule provází celý rituál. Začíná levandulovou koupelí a pokračuje přikládáním bylinných měšců , které uvolní každý sval a napětí.( 90 min.)

                    1.590,- Kč
   
Dětské lázně  
Meruňková masáž pro děti a náctileté (30 min.) 490,- Kč
Masáž pro unavené nožičky ( 30 min. ) 490,- Kč

Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Ochrana osobních údajů | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...