Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně

Relaxační rituály v Lesních Lázních

Aktualizuje se - změna cen i procedur. Kontaktujte nás pro aktuální nabídku. Děkujeme.

Relaxační rituály s luxusní Babor a Manufaktura Spa bylinnou kosmetikou

Rituály je možné využít při Vašich pobytech nebo  je můžete objednat i pokud nejste v resortu ubytováni.
Rezervace: 606 888 616

 

Rituál dokonalé relaxace  -  SCEN TAO

Tento rituál dokonale harmonizuje duši, tělo a mysl, přináší hluboké uvolnění. Zahrnuje harmonizující koupel Scen Tao a kombinaci masáže teplými lávovými kameny a tradičními masážními technikami používanými na Dálném východě. Program harmonizuje vnitřní svět a má antidepresivní účinky.
 
Scen Tao bez ošetření obličeje ( 90 min. ) 990,- Kč
Scen Tao s ošetřením obličeje ( 120 min . ) 1.380,- Kč

 

 

Rituál dokonalé krásy – SVĚT MOŘE

Tento rituál je určen pro krásu těla. Rituál zahrnuje solný peeling, koupel s mořskou řasou, A.C.E. luxusní zábal plný vitamínů pro Vaši pleť, který umožní pokožce znovu získat vitalitu a krásu. Uvolňující domasírování krému do celého těla uvolní každé napětí.
 
Svět Moře bez ošetření obličeje ( 90 min. ) 1.490,- Kč
Svět Moře s ošetřením obličeje ( 120 min. ) 1.980,- Kč

 

 
 

Rituál SHADIVA of India (120min.)                                                                                    

Ayurvédský rituál absolutní relaxace a uvolnění, který je prováděn luxusním spa olejem. Rituál zahrnuje uvítací masáž a peeling chodidel a nohou, aktivaci marma bodů, peeling a masáž celého těla ABYHANGA vonným olejem a ayurvédskou masáž obličeje a hlavy, která přináší úlevu a otevírá nové světy…
1.450,- Kč
   

Levandulový rituál

pro harmonii vnitřní energie a dokonalý odpočinek s reflexní masáží nohou… (90 min.)

Rituál začíná uvolňující  koupelí s vřídelní solí a levandulí. Následuje masáž nohou teplým levandulovým olejem. Tato speciální terapie přináší odpočinek, odplavuje únavu a harmonizuje celé tělo… Rituál je zakončen masáží šíje pro dokonalý prožitek. Celou terapii provází vůně levandule a atmosféra klidu…
1.190,- Kč
   
 

Rituál růží,

který Vás očistí, hluboce uvolní a probudí ve Vás krásu a přitažlivost… (60 min.)

Rituál snoubící vůně a luxusní ingredience začíná zklidňující růžovou koupelí, pokračuje příjemným jemným růžovým peelingem
990,- Kč
   

Rituál vinné révy

Při této příjemné a účinné kúře je využívána kosmetika s vinnou révou obohacená o unikátní komplex z myrtové pryskyřice a mátového kořene. Rituál zahrnuje peeling těla, který pokožku prokrví a očistí. Po krátkém osprchování následuje příjemná a uvolňující masáž vinným olejem po které se budete cítit jako znovuzrození! (60 min.) 
990,- Kč
   

Pivní antistresová kúra

kúra zahrnuje vonnou pivní koupel s pravým českým pivem, mandlovým olejem a obilnými výtažky. Následuje masáž horkými lávovými kameny, jejichž příjemné doteky harmonizují tělo i duši a odplavují únavu. (60 min.)
990,- Kč
   

Meduňkový rituál – rituál klidu s masáží bylinnými měšci    

Meduňka je jednou z nejvíce uvolňujících a zklidňujících bylin. Už její jemná vůně přináší mimořádný odpočinek. Rituál začíná peelingem meduňkovou solí, která prozáří pleť a odplaví nejen napětí těla, ale i duše. Meduňková koupel prohřeje a uvolní každý sval. Následuje dlouhá masáž celého těla vonným olejem a přikládáním bylinných měšců se směsí meduňky a léčivých bylinek. (120 min.)
1.490,- Kč 

Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Ochrana osobních údajů | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...