Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně

Partneři

Exreme Archery Extreme-Archery (extrémní lukostřelba) - je unikátní pojetí týmových her a soubojů  se speciálně upravenými luky. Klasické šípy jsou v zájmu bezpečnosti nahrazeny speciální sérií s umělohmotným tělem a gumovým či molitanovým hrotem; tento  program připravujeme v autentickém přírodním a lesním areálu Legner hotelu Zvánovice, který hře dodává atmosféru reálného souboje s luky… více informací Vám rádi zašleme.
Z agency

Z-agency - náš nový partner při realizaci firemních teambuildingových programů s tématikou Galaktických misí, hledání Svatého grálu či Jamese Bonda a mnoha dalších (odkaz je http://www.z-agency.cz/cs/akce )

   
Kudy z Nudy
www.kudyznudy.cz
   
MUDr.Mojžíšová

www.zdravi-stihli.cz - MUDr. Hana Mojžíšová

www.cviceniprozdravi.cz - PhDr. Gabriela Firstová

   
VZP www.vzp.cz/kpz
   
Team Černá naše partnerská společnost zabývající se tvorbou kreativních, poznávacích a konstrukčních teambuildingů, které sledují rozvoj mezilidských vztahů, brainstorming, timemanagent, vztah k firmě a ke značce.
   

Merlet

umělecká agentura, zajišťuje pro náš hotel dobové programy, ukázky řemesel, eventy atd.
   
Vertigo společnost, která se specializuje na přípravu a organizaci teambuildingových, vzdělávacích a zábavných akcí převážně pro naši firemní klientelu. V těchto programech využívá prvků zážitkové pedagogiky. Každý program je speciálně připraven „na míru" , dle zadání klienta.
   
Team time zajištění doprovodného programu pro účastníky firemních akcí a ebeny
   
AZ Teambuilding AZ Teambuiliding Renata Kronowetterová - paní Renata je kouč, lektorka, spisovatelka, speaker vzdělávacích konferencí; specializuje se na "učení prožitkem" při kterém propojí Vaše vědomosti se silným zážitkem; s naší hotelem spolupracuje zejména na pořádání skvělých zážitkový seminářů Firewalking (sledujte sekci „Speciální nabídky")
   
Program vzdělávejte se
Účastnili jsme se projektu Vzdělávejte se! spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu.

Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Ochrana osobních údajů | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...