Lesní lázně Lesní lázně

O nás

Lesní Lázně - nezávislý konferenční a wellness resort s českými majiteli

V roce 2003 jsme našli místo nedaleko Prahy, které nás hned od začátku okouzlilo přívětivým lesem a zdravým vzduchem.  Objekt, který stál na vyhlídnutém pozemku, byl obrovský a vyžadoval velké investice,  proto jsme vše rekonstruovali  v průběhu let postupně.

Hned zpočátku vznikl koncept Lesních Lázní: prostoru, kde se každá aktivita odehrává ve spojení s přírodou. Chtěli jsme, aby relaxační pobyty u nás byly nejen o velmi komfortním zázemí, masážích, koupelích nebo wellness rituálech, ale aby zároveň nabízely možnost meditace, cvičení a dalších klimatoterapeutických programů přímo uprostřed přírody. Protože jsme se již dříve dlouhodobě věnovali konferencím a firemním akcím, vybudovali jsme v hotelu  konferenční prostory pro 360 osob. Ale i konference jsme se rozhodli spojit s okolní přírodou a zdravým životní stylem. Koncept Lesních Lázní se prolíná postupně i do všech firemních setkání: suroviny pro přípravu jídel vybíráme většinou od menších místních dodavatelů, kteří nám garantují výbornou kvalitu, připravujeme široký výběr venkovních aktivit pro firmy, pro rok 2019 jsme nachystali i prostor pro školení přímo uprostřed vzrostlých stromů.

Už 15 let spojujeme náš život s nádherným místem uprostřed lesů. Náš syn, který se narodil v roce, kdy jsme Lesní Lázně začali rekonstruovat,  je dnes  studentem. Za tu dobu se nám podařilo v resortu spolupracovat s výjimečnými lidmi, kteří nám v naší práci, někdy velmi náročné, pomáhají. Bez nich bychom nemohli naše plány uskutečňovat. Stále se vyvíjíme, stále nás prostor baví a máme velikou radost, když naší hosté u nás nachází jedinečné zážitky a pohodu.

Tomáš a Eva Legnerovi


Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Ochrana osobních údajů | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...