Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně

Lesní lázně

 

UNIKÁTNÍ LOKALITA LESNÍCH LÁZNÍ

Lesní Lázně  nejsou unikátní pouze širokou nabídkou služeb, ale i vzácnou přírodou, která je v celé své kráse obklopuje.

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj nedaleko Prahy, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny či nejstarší bukový les ve střední Evropě, který objevilo již několik filmových producentů z různých koutů světa. Nejbližším pokladem je pak Lesní pramen, který jen umocní Vaše propojení s místní přírodou a svými blahodárnými účinky podpoří celkovou detoxikaci vašeho organismu.KONTAKT S PŘÍRODOU, LESNÍ TERAPIE A UMĚNÍ AYURVÉDY

V Lesních Lázních  klademe velký důraz na kontakt s přírodou, která nám dává prostor klidu, využíváme její zdroje a suroviny, učíme se od ní. Tento hluboký zážitek se snažíme prostřednictvím široké škály aktivit nabídnout všem, kteří touží po hlubším propojení s přírodou, respektive se svou vnitřní moudrostí. Chceme, aby relaxační pobyty u nás byly nejen o masážích, koupelích nebo wellness rituálech, ale aby zároveň nabízely možnost meditace, cvičení a dalších klimatoterapeutických programů přímo uprostřed přírody.

Nejen wellness pobyty i konference mohou být spojeny s okolní přírodou a zdravým životní stylem. Suroviny pro přípravu jídel vybíráme většinou od menších místních dodavatelů, kteří nám garantují výbornou kvalitu, připravujeme široký výběr venkovních aktivit pro firmy, pro rok 2019 jsme nachystali mimo klasických konferenčních místností  i prostor pro školení přímo uprostřed vzrostlých stromů.PŘENESTE SE DO DOB JOSEFA LADY

Díky tomu, že jsme součástí mikroregionu Ladův kraj a dbáme na dobré vztahy s místními statkáři, mají naši hosté jedinečnou možnost ochutnat to nejlepší z tohoto malebného kraje právě zde v Lesních Lázních, v našich “ladovských chaloupkách”.Procedury v lázních můžete využít v rámci pobytů nebo i jako denní lázně bez ubytování.

 

Přehled procedur

Přehled rituálů

Přehled relaxačních a léčebných pobytů

Wellness - vířivka uprostřed přírody, relaxace a infrasauna

 

Pobyty v lázních pro Vás připravuje celý tým terapeutů, specialistů na různé typy relaxačních programů, odborných masáží nebo ayurvédských procedur. V letošním roce navíc spolupracujeme také se skvělými lektorkami jógy, lesních terapií nebo  pilates, které bychom Vám rádi představili:

Jonala Kamarýtová - instruktorka hatha jógy a lektor lesních terapií
Jolana se věnuje józe už více než 10 let. Jógu studovala v Mezinárodní akademii pro studium instruktorů jógy a v současné době studuje jógové terapie u významných českých učitelů jógy Ivany a Jana Knaislových. Jak sama říká, jóga se pro ni stala oporou při řešení různých životních situací a stala se jejím životním stylem. Mimo to se Jolana dlouhodobě zabývá blahodárným účinkem aktivit spojených s přírodou na lidský organismus.

Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková - instruktorka Pilatesovy metody a jógy, konzultantka a terapeutka.
Lucie pracuje s klienty na úrovni těla, mysli a duše a všechny tyto roviny vědomě propojuje. Kromě vzdělání v oblasti jógy ( Český svaz jógy ) a pilates ( licence Mgr. Blahušová Wellness.cz - instruktor se specializacemi ) je absolventkou profesionálního výcviku EASE - Europen Academy of Somatic Education v oblasti Tantra masáží a terapie těla. Vedle skupinových cvičení jógy a pilates se specializuje na práci se ženami. Je autorkou knihy Mateřství a seberealizace a spoluautorkou ženských harmonizačních programů.

Zuzana Dobrá - instruktorka hatha jógy
Zuzana je lektorkou jógy už řadu let. Ke studiu jógy ji přivedly dlouhodobé problémy s páteří od celodenního sezení u počítače.  V průběhu času si osvojila jógové polohy, naučila se správně dýchat a jógu si zamilovala. Studium jógy absolvovala v Mezinárodní akademii pro vzdělávání učitelů jógy, dnes je členkou České federace jógy a spolupracuje s několika prestižními jóga centry.


Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Ochrana osobních údajů | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...