Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně Lesní lázně

Lesní lázně

Lázně pro mladou mysl a zdravé tělo…

Zveme Vás do Lesních Lázní, které  se specializují na realizaci relaxačně ozdravných, rekondičních a preventivních pobytů. Všechny procedury připravuje tým zkušených pracovníků a spolupracovníků Lesních Lázní. Relaxační a ozdravné pobyty jsou připravovány tak, jak to vyžaduje zdravotní stav hosta. Součástí rekondičních a preventivních pobytů bývají kromě specializovaných terapií také relaxační procedury a  terapie probíhající v okolní přírodě, například Nordic Walking, dechová cvičení nebo cvičení pod širým nebem. Protože oblast patří do pásu lesů s celoročně nízkým obsahem škodlivin v ovzduší je doporučována nejen pro relaxaci a odpočinek, ale i jako vhodné prostředí pro osoby s dýchacími obtížemi.

Celý koncept Lesních Lázní vychází nejen z odborné péče, ale také z idey, že pro zvýšení účinku programů a terapií  je zapotřebí příjemného prostředí, zdravého jídla a vstřícné péče.

Filozofií pobytů s procedurami v Lesních Lázních je psychosomatický přístup k celkovému ozdravení organizmu. Stres v zaměstnání, v rodině nebo strach, to jsou faktory, které nás oslabují a v mnoha případech se stávají důvodem fyzických onemocnění. Terapeutickým cílem procedur je probuzení schopnosti organismu k samouzdravování a získání nové energie.
 

Součástí lázní je také Lesní pramen, který má blahodárné účinky na celkovou detoxikaci organismu a jehož voda je tak lahodná, že pro se pro ni jezdí z dalekého okolí.


Do základní nabídky Lesních Lázní patří následující procedury:

  • klimatoterapeutické programy
  • programy se cvičením - jóga, pilates, pro zdravá záda
  • rekondiční programy 
  • programy zdravého životního stylu
  • relaxační programy 
  • relaxační procedury a rituály -  relaxační masáže, aromatické masáže, masáže lávovými   kameny a medové masáže
  • rašelinové, bylinné, mořské, bahenní a hydratační koupele 
  • zábaly z mořských řas nebo bahenní zábaly

 

Procedury v lázních můžete využít v rámci pobytů nebo i jako denní lázně bez ubytování.

 

Přehled procedur

Přehled rituálů

Přehled relaxačních a léčebných pobytů

Privátní spa - luxusní venkovní vířivka a infrasauna

 

Pobyty v lázních pro Vás připravuje celý tým terapeutů. V letošním roce spolupracujeme také se skvělými lektorkami jógy a pilates, které bychom Vám rádi představili:

Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková - instruktorka Pilatesovy metody a jógy, konzultantka a terapeutka.
Lucie pracuje s klienty na úrovni těla, mysli a duše a všechny tyto roviny vědomě propojuje. Kromě vzdělání v oblasti jógy ( Český svaz jógy ) a pilates ( licence Mgr. Blahušová Wellness.cz - instruktor se specializacemi ) je absoloventkou profesionálního výcviku EASE - Europen Academy of Somatic Education v oblasti Tantra masáží a terapie těla. Vedle skupinových cvičení jógy a pilates se specializuje na práci se ženami. Je autorkou knihy Mateřství a seberealizace a spoluautorkou ženských harmonizačních programů.

Zuzana Dobrá - instruktorka hatha jógy
Zuzana je lektorkou jógy už řadu let. Ke studiu jógy ji přivedly dlouhodobé problémy s páteří od celodenního sezení u počítače.  V průběhu času si osvojila jógové polohy, naučila se správně dýchat a jógu si zamilovala. Studium jógy absolvovala v Mezinárodní akademii pro vzdělávání učitelů jógy, dnes je členkou České federace jógy a spolupracuje s několika prestižními jóga centry.

Jonala Kamarýtová - instruktorka hatha jógy
Jolana se věnuje józe už více než 10 let. Jógu studovala v Mezinárodní akademii pro studium instruktorů jógy a v současné době studuje jógové terapie u významných českých učitelů jógy Ivany a Jana Knaislových. Jak sama říká, jóga se pro ni stala oporou při řešení různých životních situací a stala se jejím životním stylem.


Lesní Lázně Hodnocení na booking.com

Telefon: +420 323 649 679 Ochrana osobních údajů | Partneři
Rezervace: zvanovice@legner.cz © lesnilazne.cz

Registrace newsletteru:
odhlášení z newsletteru...